Coderetreat

Sledovat Komunita 190 Všechny termíny 23

Coderetreat je jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru. Díky tomu, že vývojáři nejsou pod tlakem rychlého doručování výsledků, poskytuje Coderetreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování svých dovedností. Procvičováním základních principů modulárního a objektově-orientovaného návrhu mohou účastníci zlepšit své schopnosti psát kód, který minimalizuje náročnost implementace dalších změn.

Code Retreat - Hradec Králové


Univerzita Hradec Králové

Hradecká 1249, 500 03 Hradec Králové

Místo konání je na mapě nepřesně označeno. Akce proběhne v prostorách Fakulty Informatiky a Managementu, budovu najdete v mapě podle názvu.

Partneři akce:

Potvrzení hosté: 12

Jaroslav Urban
Aleš Roubíček

Nezúčastnili se: 3


Správci srazu: avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar

avatar
Vlaďka Janů: Klokane, chces vzit autem ? pokud ano → 777 311 198
avatar
Marian Schubert: #17 Michal Těhník: k
avatar
Aleš Roubíček: #17 Michal Těhník: cajk
avatar
Michal Těhník: #16 Marian Schubert: #11 Aleš Roubíček: v 5:45 sraz na hlavaku u prodeje jizdenek?
avatar
Marian Schubert: #11 Aleš Roubíček: hlasim se do skupiny :)
avatar
Aleš Roubíček: No já se už do pár kostelů v Pze leta chystám, tak je to taková příležitost. Vstávat v čas, kdy vychází Slunce je výzva. :)
avatar
Aleš Roubíček: A což takhle nevstávat? Teda nejít spát. ;) Zítra je v Praze Noc kostelů, to by tam mohli být i degustace mešního vína :)
avatar
Michal Těhník: #11 Aleš Roubíček: To jsem uplne prehlidnul, jsem klidne pro vlak. Stejne to vstavani bude peklo :)
avatar
Aleš Roubíček: Nebo můžem vlakem, když budem aspoň tři, tak může uplatnit 50% skupinovou slevu. :) A navíc Úpa jede v šest hodin z Hlaváku až do Hradce. Měl by tam být stejně jako ten autobus, jen je to o kousek blíž do centra.
avatar
Aleš Roubíček: #8 Marian Schubert: Díky za info.