Coderetreat

Sledovat Komunita 190 Všechny termíny 23

Coderetreat je jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru. Díky tomu, že vývojáři nejsou pod tlakem rychlého doručování výsledků, poskytuje Coderetreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování svých dovedností. Procvičováním základních principů modulárního a objektově-orientovaného návrhu mohou účastníci zlepšit své schopnosti psát kód, který minimalizuje náročnost implementace dalších změn.

Global Day of Code Retreat 2012 - Prague


Node5

Radlická 50, Praha. 4

Druhý ročník mezinárodního dne Code Retreat v Praze.


Fullscreen program
08:00
Zahájení
12:00
Oběd
18:00
Zakončení
19:00
Networking
Afterparty - Plzeňská restaurace Hlubina - Lidická 37, Praha 5

Potvrzení hosté: 31

Aleš Roubíček
Radim Daniel Pánek
Víťa Plšek
Milan Lempera
Josef Rousek

+ další

Nezúčastnili se: 17

Hlasování

Tento Code Retreat bude můj

V této anketě mohou hlasovat pouze účastníci tohoto srazu.

první

8

druhý

8

třetí (nebo více)

2
Správci srazu: avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar

avatar
Jan Novotný: Připojuji se k zástupu děkujících. Je potřeba si alespoň jednou za rok připomenout, o kolik lépe může člověk testy psát.
avatar
Miroslav Bajtoš: Přidal bych se k Mariánovi, akce měla smysl především díky vašemu odhodlání přijít v sobotu a chuti pracovat na sobě. Pokud byste chtěli někdy zajít s námi do hospody, tak sleduje tady na srazy.info akce NerdDinner (Praha, HK, Pardubice): http://srazy.info/hledat/?…
avatar
Jaroslav Holaň: Taky děkuji organizátorům za skvěle zvládnutou akci. Cvičení Code Retreat doporučuji všem vývojářům, kteří si chtějí vylepšit dovednost psaní kvalitního kódu.
avatar
Marian Schubert: My dekujeme vam. Bylo super videt tolik nadsenych programatoru. At vam to vydrzi! :)
avatar
Luděk Cakl: Taky bych chtěl poděkovat hlavně organizátorům a pak i všem zúčastněným za super akci! tak snad za rok znova :)
avatar
Víťa Plšek: Díky všem za příjemnou akci :)
avatar
Luděk Veselý: Super akce, podekovani patri hlavne organizatorum Code Retreatu a taky vsem ucastnikum, se kterymi jsem si skvele parove zaprogramoval :-)
avatar
Pepa Štefan: Tak dneska to nedávám. Ještě vzhůru a ještě v Olomouci… :(
avatar
Pepa Štefan: Ehm.. je v Node5 sprcha? :D
avatar
René Mihula: #10 Luděk Veselý: Parkování: Jestli se to nezměnilo, tak ulice Matoušova (5minut pěšky) bývala parkovací bez omezení příp. s hodinami pro pracovní dny.