Coderetreat

Sledovat Komunita 190 Všechny termíny 23

Coderetreat je jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru. Díky tomu, že vývojáři nejsou pod tlakem rychlého doručování výsledků, poskytuje Coderetreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování svých dovedností. Procvičováním základních principů modulárního a objektově-orientovaného návrhu mohou účastníci zlepšit své schopnosti psát kód, který minimalizuje náročnost implementace dalších změn.

Global Day of Code Retreat 2012 - Moravia


Podnikatelský inkubátor Vsetín - Maštaliska

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

V rámci Global Day of Code Retreat 2012 pořádáme první akci svého druhu na Moravě.

Coderetreat je jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru. Díky tomu, že vývojáři nejsou pod tlakem rychlého doručování výsledků, poskytuje Coderetreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování svých dovedností. Procvičováním základních principů modulárního a objektově-orientovaného návrhu mohou účastníci zlepšit své schopnosti psát kód, který minimalizuje náročnost implementace dalších změn.

Začíná se brzo – v 8.00, ale můžete si být jisti, že to za to vstávání bude stát. Po krátkém úvodu a představení problému (Game of Life), který se budeme pokoušet celý den řešit pomocí párového programování a TDD, budou následovat 3 programovací sekce. Každá o délce 45 minut, zakončena krátkou retrospektivou a promícháním párů.

Pak bude následovat oběd a po něm další 3 programovací sekce zakončené velkou retrospektivou. A aby toho nebylo málo, večer nás bude čekat pravá valašská after-party!

Potvrzení hosté: 15

Petr Žlebek

Nezúčastnili se: 2


Správci srazu: avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar

avatar
Robert Dresler: Přátelé, právě jsme vypsali moravský termín letošního Code Retreat pořádaného v rámci Global Day of CR 2013. Uskuteční se opět na Vsetíně. Dejte prosím vědět i svým kolegům, kteří by o podobnou akci mohli mít zájem. Takže 14.12. na Vsetíně ahoj! http://pojd.me/31z
avatar
Robert Dresler: Hezký večer. V sobotu 4.5. pořádáme v Olomouci CodeRetreat a já bych Vás rád touto cestou na něho pozval. Pokud se Vám vsetínský CR líbil, přijeďte si dát repete tentokrát do hanácké metropole. Už teď to vypadá na hodně zajímavou účast. ;) Více na http://srazy.info/…retreat/3353
avatar
Zdenek Rejda: Ahoj všichni, sice už to padlo mnohokrát, ale přesto ještě jednou touto cestou děkuji Robertovi za super akci, všem účastníkům za výbornou atmosféru a Šťepánovi za to, že jsme se v sobotu U Čerta dokonale „vymazali“ :). Programátoři z Prahy mají teda slušnou výdrž (umíral jsem celou neděli a ještě teď mě bolí hlava). Smekám. Abych nezapoměl, kluci tam našli něčí sešit s poznámkama. Je uložen u mě, takže jestli se po něm někdo sháníte, tak dejte vědět.
avatar
Robert Dresler: #11 Jakub Mahdal: Jakube, beru tě za slovo a rezervuju ti místo na příštím ročníku! ;)
avatar
Jakub Mahdal: Díky Robertovi i ostatním organizátorům, CR byl super a pizza výborná, zbylo mi i na večeři :-) Také jsem hodně řešil, jestli strávit sobotu u komplu, ale když vidím obsah odpoledních sessions, tak mě mrzí 2×, že jsem musel v půlce odjet. Tak snad příští rok a ještě jednou díky!
avatar
Robert Dresler: Přátelé, ještě jednou díky za účast na včerejší akci. Věřím, že se vám to líbilo stejně jako mně a že se zase příště uvidíme. Napsal jsem příspěvek, který nám celou akci ještě jednou připomene. Ať se vám všem daří! http://www.robertdresler.cz/…retreat.html
avatar
Jakub Mahdal: Čaues, budou někde k dispozici slidy k dnešnímu CodeRetreat? Jsem ten odpadlík, co musel bohužel kolem oběda zmizet :) Díky za info a užijte si večerní „socializing“ ;-)
avatar
Robert Dresler: Abyste se dostali na vsetínský CodeRetreat, musíte zvládnout jednoduchou orientační hru :) Level 1: Najít město Vsetín Od éry vsetínského lehcetopného hokeje už i v Praze vědí, kde Vsetín leží. Slávu města v poslední době „přiživili“ rodáci typu Topolánek, Čunek, Kaderka a podobný výkvět. Pokud stále nevíte, použijte mapu. :) Level 2: Najít budovu Podnikatelského inkubátoru Horní náměstí, u kterého se tyčí budova zámku. Pokud pojedete ze směru od Valašského Meziříčí (kulturní, sportovní a společenské centrum regionu), dojedete na kruhový objezd u řeky, ze kterého odbočíte směrem nahoru (nejdříve doprava). Po pravé straně řeka, pak zámek a v křižovatce na rohu zámku opatrně odbočíte vlevo (hlavní je doprava za roh budovy). Po asi 20 metrech odbočíte znovu doleva a máte po pravé ruce budovu okresního soudu. Mezi okresním soudem a podnikatelským inkubátorem je průjezd na parkoviště. Level 3: Najít vchod do budovy Na parkovišti nemůžete přehlédnout prosklený výtah. Pozor, dveře nejblíže parkovišti budou zamčené. Do dalšího levelu se dostanete vedlejšími dveřmi, ke kterým musíte doběhnout oklikou. Pro jedince s horším orientačním smyslem bude k dispozici informační značení. :) Level 4: Jízdna výtahem Odpočinkový level, vyjeďte až do druhého patra. Výš to nejede, nehrozí, že to přejedete. :) Level 5: Finálový level Vystoupíte z výtahu, uděláte asi deset korků a stočíte to doleva. Projdete dlouhou chodbou až na konec. Cílem je hezká jednačka, ve které narazíte na hráče, kteří zvládli hru před vámi. Jste v cíli … vlastně na samotném začátku! Pro ty, co budou potřebovat nápovědu, volejte na telefon 604453009.
avatar
Robert Dresler: #6 Stepiiik: Ahoj. Zašel bych rád, ale budu odpoledne doma ve ValMezu a na otočku to pro mě nemá cenu. Doufám ale, že se pochlapí nějaký vsetíňák ;) A se všema počítáme na sobotní afterparty!
avatar
Stepiiik: Čau, už se těším :) Přijedu na Vsetín už dneska večer. Nechtěl byste tam někdo zajít na pivo? ;)