Coderetreat

Sledovat Komunita 190 Všechny termíny 23

Coderetreat je jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru. Díky tomu, že vývojáři nejsou pod tlakem rychlého doručování výsledků, poskytuje Coderetreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování svých dovedností. Procvičováním základních principů modulárního a objektově-orientovaného návrhu mohou účastníci zlepšit své schopnosti psát kód, který minimalizuje náročnost implementace dalších změn.

Global Day of Code Retreat 2014 - VsetínI letos se můžete těšit na Global Day of Code Retreat na Vsetíně. Na této akci se můžete potkat s dalšími nadšenými programátory, pro které jejich práce není pouze zdrojem příjmu, ale především zábava, potěšení a nikdy nekončící proces zlepšování a získávání nových znalostí.

Začíná se brzo – v 8.00, ale můžete si být jisti, že za to vstávání to bude určitě stát. Po krátkém úvodu a představení problému (Game of Life), který se budeme pokoušet celý den řešit pomocí párového programování a TDD, budou následovat 3 programovací sekce. Každá o délce 45 minut, zakončena krátkou retrospektivou a promícháním párů.

Pak bude následovat oběd a po něm další 3 programovací sekce zakončené velkou retrospektivou. A aby toho nebylo málo, večer nás bude čekat pravá ajťácká after-party!

Ptáte se, pro jaké programovací jazyky je akce určena? Pro všechny, ve kterých se dají současně psát automatizované testy. Jazyková pestrost je jedním z benefitů akce. Ve dvojicích se mnohem rychleji seznámíte s novým jazykem nebo frameworkem.

Jak zkušený programátor musím být, abych se mohl zúčastnit? Je to v podstatě jedno. Koncept akce je navržen tak, aby se mohli učit a zlepšovat všichni. Přijďte, uvidíte …


Fullscreen program
08:00
Snídaně, networking
09:00
Zahájení
Oficiální zahájení
09:30
Session 1
10:30
Session 2
11:30
Session 3
12:30
Oběd
Dobré jídlo a spousta času na sdělení dojmů z dopoledního bloku.
14:30
Session 4
15:30
Session 5
16:30
Session 6
17:30
Zakončení
Závěrečná retrospektiva, tombola
18:00
Pivo
Afterparty v Minipivovaru Valášek

Potvrzení hosté: 27

Nezúčastnili se: 3

Hlasování

Můžeme s tebou počítat na afterparty (7. session)?

V této anketě mohou hlasovat pouze účastníci tohoto srazu.

Jasně, určitě rád zajdu na pár dalších retrospektiv

6

Ještě nevím, možná

2

Nejdu, nechce se mi, budu spěchat domů, prostě nejdu (stejně tě přemluvíme, loni šlo 94% účastníků :)

2
Správci srazu: avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar

avatar
Zdenek Rejda: Zdravím všechny statečné účastníky akce. Hodil jsem na G+ „pár“ fotek. https://plus.google.com/…159454044913 Jinak díky všem za účast a za bezva atmosféru :-)
avatar
Robert Dresler: Pokud budete mít nějaký problém s poukazy na CodeSchool, O'Reilly nebo ProgBook napište na „dresler.robert“ at gmail.com Napište i v případě, že byste si pouze chtěli vyměnit emailový kontakt a někdy se v budoucnu při nějaké příležitosti zase sejít. Ahoj.
avatar
Robert Dresler: Přátelé, ještě jednou díky za bezva atmosféru, kterou jsme si vyrobili na našem vsetínském coderetreatu. Najděte si prosím ještě pár minut a dejte nám feedback přes https://docs.google.com/…jKY/viewform Díky moc a ať se vám daří nejen v programování.
avatar
Tomáš Váňa: #18 Robert Dresler: Ok, díky za info. Tak tedy zítra! :-)
avatar
Robert Dresler: #17 Tomáš Váňa: Nováčci jsou fajn. U nich jsou totiž reakce na jejich první CR nejzajímavější. ;) Stroj si prosím vezmi, není to podmínka, ale pokud máš IDE, na které jsi zvyklý, může ti to situaci v některých sessions výrazně ulehčit. ;)
avatar
Tomáš Váňa: #14 Robert Dresler: Díky za navýšení kapacity :-) Jelikož jsem na podobné akci nováček, mám jednu otázku – stroje donést každý vlastní? Na info stránce Code Retreat to takhle je, ale na tomhle srazu to nikde nevidím..
avatar
Robert Dresler: #15 Petr Povala: Neměl by to být problém. Můžeš zajet průjezdem do dvora, kde je parkoviště, viz. http://www.mapy.cz/s/ebXh Můžeš to tam nechat i přes noc. ;)
avatar
Petr Povala: Jak je to tam s parkováním, na celý den.. Bude kde? Jinak jedu z Kopřivnice, budu vyjíždět cca v 6:30, kdyby byl někdo poblíž…
avatar
Robert Dresler: Navýšili jsme kapacitu akce, takže se dostane i na čekající ve frontě. ;)
avatar
Robert Dresler: Kdo se neodhlásí a nakonec nepřijede toho budu chodit v noci strašit! ;)