Čtvrtkon

Sledovat Komunita 56 Všechny termíny 31

Čtvrteční setkání českobudějovické webové komunity. Oficiální web akce – www.ctvrtkon.cz.

Vstup na akci je zdarma, jen nám, prosíme, potvrďte účast.

Dev Čtvrtkon #56 – JavaScriptový


STAGE club&restaurant

Šiřoká 15, České Budějovice

Tentokrát si posvítíme na svět moderního JavaScriptu. Podařilo se nám sehnat dva výborné řečníky, které jistě není třeba nikomu dlouze představovat. S Ondrou Žárou se podíváme na možnosti webových prohlížečů z pohledu JS a Danem Steigerwaldem zase téma blízké Reactu, či budoucnosti jeho devstacku Este.

Ondřej Žára

Popis řečníka: Ondřej Žára se už nehorázně dlouho zaobírá JavaScriptem a souvisejícími webovými technologiemi v Seznamu, krom toho o těchto věcech přednáší na FEL ČVUT a minulý rok napsal knihu o JavaScriptu pro středně pokročilé.

Popis přednášky: Věděli jste, co všechno váš prohlížeč dovede? Pojďme se podívat na méně známá a moderní JS API, kterými disponují současné webové prohlížeče.

Daniel Steigerwald

Popis řečníka: Daniel je angel developer a praxeológ. Přes deset let pomáhá firmám i jednotlivcům. Dělá školení JavaScriptu. Je autorem jednoho z nejpopulárnějších React starter kitů Este.js.

Téma: cokoliv vás zajímá o Reactu, s možností rozšíření o: funkcionálním programování, anarchii, CSS in JS, a zlý peněze.

POZOR, pozn.: po skončení hlavního programu pokračuje after párty přímo na místě… ;-)

Potvrzení hosté: 8

Michal Oktábec
Martin Hlaváč

Možná se zúčastnili: 1


Správci srazu: avatar avatar avatar avatar avatar