CZJUG Zlín

Sledovat Komunita 8 Všechny termíny 5

Česká Java User Group (CZJUG) – http://www.java.cz/article/czjug je sdružení lidí, kteří se pravidelně scházejí a sdílejí své znalosti o Javě a souvisejících IT technologiích. Přednášky ve Zlíně jsou konány pod záštitou společnosti Edhouse, s.r.o. – http://www.edhouse.cz .

Chcete v rámci zlínského CZJUGu přednášet nebo vás napadlo téma přednásky, které by mohli uvítat i ostatní? Napište nám prosím na náš facebook – https://www.facebook.com/edhouse.cz . Děkujeme.

JSON a podpora v Java EE


Edhouse, s.r.o.

Nad Stráněmi 5656, Zlín

Podpora JSONu je důležitou součástí nadcházející verze Java EE. Na této přednášce si představíme JSON-P a JSON-B API, vysvětlíme si, co je spojuje a jak mohou být vzájemně použity. Následně si ukážeme novinky ve standardu JSON-P, jako jsou JSON Patch, JSON Pointer a JSON Merge Patch stejně jako klíčové vlastnosti standardu JSON-B jako například standardní a volitelné mapování, adaptéry a seralizátory.

Lukáš Jungmann

Lukáš pracuje ve firmě Oracle jako softwarový inženýr, kde v současné době pracuje na JSR 338 Java Persistence API, JSR 67 Java API for XML Messaging, JSR 224 Java API for XML-Based Web Services a účastní se implementace JSR 374 Java API for JSON Processing a JSR 367 Java API for JSON Binding. Mezi jeho další projekty patří například EclipseLink – referenční implementace JPA. V minulosti pracoval na projektech NetBeans, Metro, GlassFish, JBoss Tools.

Shrnutí:

Termín: 15.6.2017 17:30 – 19:30

Téma: JSON a podpora v Java EE

Přednášející: Lukáš Jungmann

Vstup: zdarma

Nezúčastnili se: 5

Radomír Ludva

Správce srazu: avatar Tomáš Sára