Edupoint: Co se mohou navzájem naučit soukromé a státní ZŠ?

Sledovat

Co se mohou od sebe navzájem naučit soukromé a státní školy (ScioŠkola)? Soukromé školy. Pro někoho nekvalitní, pro další elitářské, pro jiné alternativa nebo laboratoř umožňující zkusit, co na veřejných školách „nejde“. Nebo jde?

Inspirace, zkušenosti, praktické tipy a vtipné zážitky ze školy vám přinese Ivan Čermák – sportovec a zkušený učitel s punkovou duší, oficiálně průvodce a zástupce ředitele na ScioŠkole na Praze 9. Provázet vás bude také Adéla Zelenda Kupcová, duší filosof, cestovatel a dobrodruh, formálně jeden z lidí podílející se na konceptu ScioŠkol. Tedy soukromých škol, které kladou důraz na svobodu, aktivitu a schopnost dětí učit se, spíše než schopnost z paměti odříkat všechna vyjmenovaná slova. A pravděpodobně vás budou provázet také děti ze ScioŠkol, od těch se toho stejně dozvíte nejvíc.

Protože věříme, že funguje nejlépe, když se lidé učí to, co sami chtějí, bude stanovení témat na vás. A na průvodcích večerem bude se připravit na vše a improvizovat – koneckonců i tohle ve škole děláme.

Skautský institut - Edupoint

Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Peďák+ je nabídkou pro studenty učitelských oborů různých fakult. Chceme jim zprostředkovat další zkušenosti z praxe. Obsahem setkání budou například workshopy na téma hlasové výchovy, psychohygieny, řešení případových studií (dítě či třída s problémem), praktické tipy a triky do výuky.

Potvrzení hosté: 6

Katerina Li
Petra Jiříčková
Pavel Namyslo
Martin Janoušek
Kateřina Švejdová
Anetka Bařinková

Možná se zúčastnili: 104

Marketa Smolarova
Jaroslav Panýrek
Marti Villar
Zuzana Konůpková
Katerina Sichova
Klára Modrá
Uuriintuya Dagvadorj
Jitka Oktábcová
Vít Beran
Helena Znamenáčková
Michaela Veselá
Michaela Hoblíková
Mira Friedrichová
Vendula Bušková
Šárka Krejčová Vozábová
Marek Janosik-Bielski
Ludmila Šebejová
Karel Derfl
Dominika R Morkovinová
Jakub Janik
Dana Sládková

+ další

Nezúčastnili se: 1


Správce srazu: avatar EDUin, o.p.s.