Edupoint - EduLarp naživo!

Sledovat

EduLarp naživo! Přijďte si vyzkoušet, jaká dilemata jsme si pro Vás připravili! Nechte se unést EduLarpem – příběhy, které budete – v souladu se svou postavou – sami ovlivňovat! V únoru na Vás čekají ochutnávky dvou témat: „Od Mnichova po osvobození“ a úsměvnější „Sborovna“. Na kartě obdržíte instrukce, kdo jste, jaké zájmy hájíte, někdy dokonce jste-li skrytý hrdina, či zrádce. V diskusi s ostatními budete děj posouvat a je jen na Vás, jak bude Vaše postava v příběhu důležitá. V poslední části bloku prodiskutujete své dojmy ze hry a také v rychlosti zmíníme možnosti edularpové výuky, která ve Skandinávii dosahuje skvělých výsledků. EduLarp: klíč, jak zlepšit své komunikační dovednosti a jak se na věci nedívat černobíle! Připraveno ve spolupráci s LARPIS.

Pozor, počet míst je omezen na 20 osob. Zúčastnit se mohou pouze účastníci, kteří se zaregistrují na https://goo.gl/xyA8Hy. Akce je zdarma.

Skautský institut - Edupoint

Staroměstské náměstí 4, Praha 1

EDUshow: Diskuse o vzdělávání se odehrávají především v duchu serióznosti, což může u širší veřejnosti snižovat zájem o téma. Humor, nadsázka a debata v odlehčenější podobě může nejen pobavit, ale téma vzdělávání pomáhá zpřístupnit i širšímu publiku, překonává bariéry kontroverze a může vést k lepšímu pochopení, uznání problému a toho, že existují různé úhly pohledu a také různá řešení. EDUshow, to jsou různé formáty: přednášky, které vás nenechají v klidu, téma vzdělávání cezené přes filtr umění, nabízí další pohledy. Přehlídka cizích eduneúspěchů pomůže nenabít si vlastní pusu. Prezentace výzkumů ze vzdělávání, co připomínají detektivku a … samozřejmě ještě něco navíc! Přijdte se podívat na EDUshow!

Potvrzení hosté: 14

Jitka Procházková
Dan Bialožyt
Naďa Eretová
Michal Kaderka
Michal K Prokopec
Martin Zelinka
Milan Errikson Tomeš
Jiří Bréda
Daniel Pražák
Zdeněk Hendrych
Stáni Černá
Anetka Bařinková
Michaela Hübnerová
Ivana Veselková

Možná se zúčastnili: 43

Mája Šmilauerová
Antonín Vacek
Jan Paukert
Lenka Kalinová
Klára Štanderová
Jana Mydlilová
Barbara Havlíčková
Jiří Tobiáš
Martina Jedličková
Martin Archalous
Ma Coá
Eva Neuhöferová
Michal Šindler
He Li
Ája Pikousů
Jiří Sadil
Lenka Polcerova
RoMi Michalíková
Helena Kowandová
Martina Frühbauerová
Drahomíra Podařilová
Filip Novák
Lenka Řehořová

+ další


Správce srazu: avatar EDUin, o.p.s.