Frontendisti.cz

Sledovat Komunita 389 Všechny termíny 29

Srazy webových designérů a vývojářů orientovaných na HTML, CSS a trochu JavaScript.

Kódování newsletterů v Brně


Kavárna Kunšátská Trojka

Dům pánů z Kunštátu, Dominikánská 9, Brno 602 00

Srazy webových designérů a vývojářů orientovaných na HTML, CSS a trochu JavaScript.

Ambice je vybrat nosné téma a oslovít 2–3 řečníky, kteří s ním mají nějaké zkušenosti. Každý bude mít 15–30 minut času. Pokud to bude možné, po přednáškách bude moderovaná diskuze a pak už volná zábava.


Fullscreen program
18:00
Zahájení
18:10
Kódování HTML e-mailů a newsletterů
Tomáš Krejčí
obecný úvod do problematiky, tipy a triky, nástrahy e-mailových klientů
18:30
Responsivní e-mail
Jan Štráfelda
jak na tvorbu responsivních e-mailů
18:50
Nástroje a automatizace
Tomáš Hejč
jak si tvorbu e-mailů usnadnit
19:10
Moderovaná diskuze

Potvrzení hosté: 56

Marian Varecha
Michal Pospiech
Jan Pobořil
Jan Štráfelda
Adam Kudrna

+ další

Čekající ve frontě: 4

Protože kapacita srazu je již naplněna, nejsou tito lidé mezi účastníky srazu. Jsou ale ve frontě, pokud by se uvolnilo místo.

Ján Bočínec

Nezúčastnili se: 10

Tomáš (Suji) Souček
Milan Kačurák

Správci srazu: avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar

http://pojd.me/3cg


#frontendisti

avatar
Helena Grulichova: Ahoj, zverejnite slidy?
avatar
Tomáš Hejč: Ahoj, díky za účast na včerejším srazu. Budeme rádi za připomínky, komentáře, náměty atd. Pro příště se budeme snažit sehnat lepší prostory (původně jsme měli domluvenou tu místnost nahoře, která by byla určitě lepší, ale majitel kavárny to nějak zazdil a tak jsme byli nakonec rádi i za tuto), pokud máte někdo tip, pošlete mi mail tomas.hejc@superkoderi.cz – ideálně, aby se tam dalo i najíst ;-) A díky http://teckovany.cz/ za fajn tečkované bloky, škoda, že jsem nepoložil nějakou lepší otázku, třeba by mi jeden zůstal :-)
avatar
jonny: Bohuzel pro mne, super pro cekajiciho, nakonec uvolnuji misto. Mame na zitra naplanovany konec sprintu a je toho jeste hodne co nakodovat. Preji at se akce povede, stejne jako 0. sraz. # btw: Budou opet zaznamy prednasek?
avatar
Honza Sládek: #14 Jan Martinek: Jo, jo. Ale myslím, že v době kdy pojedeme, snad nebude provoz. (Navíc by ho Google mohl predikovat, což? ;)) Odhaduji, že bychom jeli domů někdy po desáté večer. Takže se určitě stav!
avatar
Jan Martinek: @Honza Sládek: Pozor, kvůli rekonstrukci D1 budou nejspíš v nejbližší době dvě hodiny spíš minimální čas, takže asi bude lepší jet večer (a nebo vlakem)… (Pokud ale zůstanete v Brně o chvilku dýl, rád se stavím někam do hospody. Na šestou už mám bohužel program.)
avatar
Honza Sládek: Ahoj frontendisti, plánujeme dorazit s Matějem a beru z Prahy auto. Zdá se, že budu mít 2 volná místa (spíše pro menší lidi, vzadu není moc místa ;)). Pokud chcete jet s námi, napište mi na email. Ještě nevím, jak přesně pojedeme zpátky, ale asi hned v noci po srazu. :-) A nebo klidně ráno, kdyby se posádka rozhodla přespávat v Brně. Musím být ve čtvrtek v 9.00 v Praze, ale to je na pohodu, když vyrazíme někdy okolo sedmé z Brna.
avatar
Tomáš Hejč: Ahoj, program zveřejněn. Snad je na co se těšit. Co nestihneme probrat v tématech přednášek, to probereme v diskuzi.
avatar
Jan Štráfelda: #9 Robin Pokorný: Super, díky za tip. Tam mám místo 35 (před Vámi), vedle mě zatím volno. Zpátky 25, vedle už je zaplněno.
avatar
Martin Michálek: #9 Robin Pokorný: Prominentního fleka vedle tebe jsem ulovil já. ;)

Frontendisti, obsadíte zbylá místa v buse? Nazpět už jich moc není, pospěšte.

Pokud se z Prahy někdo můžete vypravit autem a máte volná místa, pište prosím sem.

avatar
Robin Pokorný: Ad společný přesun: Navrhuji (na základě Martinova komentáře na FB) jet se Student Agency v 15:00 z Florence do Brna, s příjezdem v 17:30. Zpět poté ve 22:00, příjezd 0:30. Jízdenka k objednání na http://jizdenky.studentagency.cz/…alse/class/2?2 Já jsem si ji už koupil, sedadlo 39 (tam i zpět), kdybyste si chtěl někdo po cestě popovídat :)