Ostravské keškobraní

Sledovat Komunita 11 Všechny termíny 3

geokahan


Michálkovický les

Lesní 313/10, 715 00 Ostrava-Michálkovice, Česká republika

Tato Geova bude zaměřena na odlovení série Ostravský GeoKahan http://coord.info/GC2H6Y1 , která čítá 32 keší. Všechny jsou umístěny v Michálkovickém lese a z ptačí perspektivy tvoří obrázek kahanu.

Místo a čas srazu: Náměstí Republiky – trolejbusová zastávka

trolejbus č. 104 jede v 9:49, na konečné Michálkovice je v 10:08. Pokud chcete jet jinak, přijeďte až na Michálkovickou zastávku, kde se všichni po desáté potkáme. Odtamtud buď půjdem pěšky, nebo sednem na 23, která jede v 10:11, je to jen jedna zastávka.

Potvrzení hosté: 4

Jakub Kotzot
Martin Sadový
Kate

Možná se zúčastnili: 7

Nezúčastnili se: 3

Jan Vančura

Správce srazu: avatar Kate

avatar
Kate: jo, nechť je tento datum považován za konečný :)
avatar
Jakub Kotzot: Takže to platí? Můžu s tím počítat?
avatar
Přemysl Hrubý: Reálně stejně jako o týden dříve. :-)
avatar
Kate: tak zatím to vypadá na 12. 6., to může nejvíc lidí. tak to dám tady do popisku.. prozatím
avatar
ronnicek : Já bych došel, ale nikdy nevím dopředu, jestli budu mít volno, takže jak se mi to bude hodit, tak rád půjdu :)
avatar
Lukáš Till: 2 Michael Czerny: Díval jsem se na Difficulty/Terrain celé série, ale přece jen jako jeden z ownerů mi doporučíš asi lépe :-) Je tato série vhodná i pro georobotka nebo raději ne? Díky…
avatar
Michael Czerny: Zdař Buh děcka, jsem moc rád, že se na Ostrvský GeoKahan chystáte. V této chvíli jsou bohužel dvě z keší disablované, protože je jakási nenechavá ruka šlohla. Nicméně, snad se nám (členům TeamWaterlo) podaří vše co nejrychleji obnovit. Sledujte tedy vše na GC a pokud by jste při lovení série narazili na podobný problém, klidně mi zavolejte a poradím jak dál, aby jste se „nezasekli“.
avatar
Vitezslav Kostal: Za mě asi nejlepší datum vychází na 12.6. Předtím i pak už něco mám.
--