GUG meetup

Sledovat Komunita 77 Všechny termíny 12

Každé poslední úterý v měsíci pořádáme GUG meetup pro vývojáře a nadšence do internetových technologií. Těšte se na každoměsíční setkání s GUGery, Googlery, hackery, dělníky kódu a dalšími lidmi z internetové komunity. Novinkou je, že 1) přesouváme do NOD, 2) na meetup jsou výslovně zváni i GUG organizátoři, 3) témata opouštíme a setkání koncipujeme jako netématická setkání vývojářské komunity. Témata rozhodně budou – ale vzejdou z vás. Chcete vědět o dalších akcích GUG.cz? Zaregistrujte si měsíční newsletter: http://goo.gl/XuuQh.

Co nás hněte na Android API


Kavárna Technika

Technická 6, Praha 6 - budova Národní technické knihovny

Říjnový meetup bude ve znamení vývoje pro Android. Mimo jiných dorazí Tomáš Zvěřina (Multimedia atelier) a Petr Nálevka (Urbandroid), kteří si společně připravili povídání o tom, co je štve na Android API a představí relativně novou aplikaci AppReactor (scriptovací jazyk, který zpřístupňuje Android API přímo z aplikace na telefonu) a StyleBee.

Potvrzení hosté: 9

Filip Oščádal
Linda Hlaváčová

Možná se zúčastnili: 6

Nezúčastnili se: 2

Radim Daniel Pánek

Správci srazu: avatar avatar

avatar
Filip Oščádal: #4 Radim Daniel Pánek: git branch FOOBAR && git checkout FOOBAR && git add -A && git commit -a -m ‚YES Burger!‘ && git push origin FOOBAR ?! :P
avatar
Radim Daniel Pánek: Ou tak příště – jsem na hranici slovensko/morava a evangelizuji Git a nestíhám.
avatar
Filip Oščádal: tak já teda přijdu – Urbandroid mě zajímá! :)
avatar
Tomáš Jukin: Bych rád dorazil, ale dnes to bohužel nedávám…
avatar
Filip Oščádal: #meetgug trošku upadá, ale pokusím se v úterý přijít
--