(J)Openspace 2011

Sledovat Komunita 16

Vitkovice v Krkonosich

50°41'4.846"N, 15°31'30.277"E

Setkání IT nadšenců. Víkend sestává z adhoc max 15 min. prezentací na volné téma z oboru IT. Vedle toho mohou proběhnout i delší handson sezení.

Výbava: laptop, spacák, prodlužovačka

Ochutnavka: http://jopenspace.cz/

Ubytovani 100% hrazeno http://www.jetminds.com

Spolujizda autem: http://www.jizdomat.cz/jos2011

Nezúčastnili se: 20

Jindrich Faborsky

Správce srazu: avatar Jiri Fabian

avatar
Jan Novotný: Záznamy z talků jsou zveřejněny na adrese: http://blog.novoj.net/…h-prednasek/
avatar
Jan Novotný: Sestříhal jsem audio nahrávky z JOS. Je někdo z přednášejících proti zveřejnění konkrétní přednášky? Pokud se mi nikdo neozve, beru to jako souhlas (bohužel nemám na všechny z vás e-maily, abych se mohl zeptat přímo). Také bych vás rád poprosil, jestli byste mi na e-mail: novotnaci (zavináč) gmail (tečka) com neposlali vaše slajdy nebo odkazy na zdrojáky, které jste při přednáškách používali. V některých případech by to mohlo dost usnadnit orientaci těm, co budou audio poslouchat. Vše samozřejmě skončí na www.jopenspace.cz Zveřejnění nahrávek provedu po 12. srpnu, tak mi ty materiály prosím pošlete co nejdříve. Mockrát děkuji.
avatar
Josef Cacek: Pár fotek jsem dal na Picasu: https://picasaweb.google.com/…penSpace2011
avatar
Michal: Diky za vydarenou akci! Nezucastnil jsem se sice celeho programu, ale i to malo co jsem stihl mne moc bavilo a atmosfera byla jako vzdy paradni. Thumbs up Filovi za organizaci!
avatar
Jiri Fabian: Prosim vsechny fotografy, aby sem postnuli link na fotky. :)
avatar
Petr Šmíd: Ahoj, plánoval jsem příjezd zítra, ale musím bohužel oznámit, že musím zůstat v práci – příští týden odevzdáváme projekt a jsme ve strašlivém skluzu… :-( Ach jo… mám zaplatit nějaké storno?
avatar
Pavel Petrek: Ahoj, prave mi zbehl z posadky auta jeden clen. Nejste nekdo bez vyresene dopravy tak, ze byste v 15:30 dokazali dorazit na Rajskou Zahradu? http://www.jizdomat.cz/jizda/8720
avatar
Jiri Fabian: Jenom pripominam, ze s internetem to tam klasicky bude spatne (maximalne edge). Pokud se neco chystate ukazovat nebo dokonce v ramci handson sdilet, stahnete si to radeji dopredu. Uvidime se vecer v Krkonosich. :)
avatar
Tomáš Piňos: Nepřijedu, sorry. Špatný time management.
avatar
Jiri Fabian: Takze pivko je poreseno, budou to 2× Svijany 11. Diky Michal Tehnik. :)