Když Duše promlouvá - volný cyklus 4 večerů

Sledovat

Centrum Sluneční vítr

Africká 11, Praha 6

Přijďte si k nám odpočinout a nabrat nové síly . Krásné večery se spoustou lásky ze srdcí všech, kteří ji chtějí rozdávat.

22. 2. 2017 – Co se děje, když Duše volá a my ji neslyšíme Přijďte si užít společné chvíle na úvodním z cyklu večerů Když Duše promlouvá. První ze čtyřdílného cyklu večerů bude na téma: Co se děje, když Duše mluví a my ji neslyšíme. Tak trošičku o psychosomatice – t.j. o tom, jak Duše umí volat skrze naše tělo.

8. 3. 2017 – Láska, jak ji známe i neznáme Druhý večer z cyklu Když Duše promlouvá. Tentokrát na téma Láska jak ji známe i neznáme. I tento večer bude prostoupený soubytím, povídáním, společným léčivým zpíváním,…

22. 3. 2017 – Světlo jako lék Předposlední večer z cyklu Když Duše promlouvá. Necháme Duši promluvit tentokrát na téma Světlo jako lék. Rozjímání, hudba a soubytí už je těchto večerech samozřejmostí. Dnes si budeme navíc povídat o světle a jeho léčebných schopnostech, naučíme se léčit sami sebe a chránit se proti negativním vlivům.

5. 4. 2017 – Pilíře našeho života Závěrečný večer tohoto cyklu. Na tomto večeru bude Duše mluvit na téma Pilíře naše života – každý se potřebujeme občas o něco opřít, potřebujeme mít své jistoty… Opět půjdeme společně tvořit tento poslední večer.

Nezúčastnili se: 1


Správce srazu: avatar Sluneční vítr