Poslední sobota

Sledovat Komunita 561 Všechny termíny 85

Poslední sobota je pravidelným místem setkání všech fanoušků programování webových aplikací, ať už to jsou odborníci nebo amatéři.

Vstup na akci je zdarma, jen prosím potvrďte účast na facebooku, ať víme kolik vás dorazí.

Prázdninová


HosipLan's cave

Soukenická 5, Brno

Hackatonová posobota je ideální příležitostí, pokud máte nějaký problém, který vás trápí a myslíte si, že Vám s ním ostatní z komunity pomůžou lépe osobně. Můžeme porovnat workflow, zkopírovat si nastavení IDE, naučit se navzájem nějaké fígly, někomu vysvětlit git, nebo klidně poslat pullrequest do nette či psát dokumentaci.

Jelikož byt není nafukovací, tak kdyby se stal zázrak a přišlo nás moc, tak se přesuneme do Restaurace Nekonečno – Lidická 1862/14‎

[ více na fóru ]

Potvrzení hosté: 4

Jiří Pudil
Filip Procházka

Možná se zúčastnili: 4

Patrik Votoček

Nezúčastnili se: 4


Správci srazu: avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar

avatar
Filip Procházka: Brno it is!
avatar
Ondřej Hastík: Takže když se na to tak dívám, tak je to prakticky 7 lidí Praha, 6 lidí Brno. Rád bych se s vámi sešel tak jako tak, takže navrhuju, aby se nás 6 sešlo v Brně bez ohledu na Prahu. Co říkáte?
avatar
Petr "Glubo" Sykora: #3 Ondřej Hastík: https://docs.google.com/…7xM/viewform
avatar
Ondřej Hastík: A kdy se rozhoduje, kde to bude? Jsem z Brna, takže Praha je pro mě zítra pasé
avatar
Filip Procházka: #1 Ondřej Hastík: Velice to závisí na ročním období. Například o prázdninách je to hodně málo lidí, nejvíce bývá od února do prázdnin.
avatar
Ondřej Hastík: Vidím, že hlasovalo 25 liíd, ale možná se zůčastní 2. Jak je to v poslední době se srazy? Kolik tam chodí lidí?
--