17:30
High performance kultura v technologických firmách
Martin Jarčík
Steve Jobs kdysi řekl, že je nesmyslné najímat výjimečné lidi a říkat jim, co mají dělat. My nabíráme výjimečné lidi, aby mohli říkat oni nám, co máme dělat. Baví mě studovat kulturu velkých technologických firem jako Netflix, Facebook, Spotify apod. a to, jak se promítá na pracovním prostředí. Co lidi, a zejména vývojáře, motivuje a kolik svobody skutečně unesou? Přijďte se inspirovat na mé vystoupení, které je určeno všem, kterým záleží na pracovních podmínkách, lidem zvídavým a dumavým.
18:00
Peníze jako odměny nefungují, jak tedy pracovat s motivací?
Martin Jansa
Vnější motivace pomocí cukru a biče patří do minulého století, ale pro kreativní činnosti není efektivní. Jak ale podpořit s motivací lidí bez těchto nástrojů?
18:30
Přestávka
Dinner break
19:15
Jak Kentico koketuje s DevOps?
Kamil Řezníček
Možná už jste o DevOps někdy slyšeli, možná jej už i praktikujete ve Vaši společnosti a ani o tom nevíte. DevOps je složenina anglických výrazů Development a (IT) Operations. Jedná se o přístup k vývoji software, který zdůrazňuje komunikaci, spolupráci a integraci mezi vývojáři a IT. Jeho cílem je pomoci organizaci rychle produkovat softwarové aplikace (nejen) pomocí automatizace. Své zkušenosti s aplikací DevOps v Kentico Vám představí Kamil Řezníček.
19:45
Networking
Diskuse mezi účastníky o přednáškách a o všem co Vás zajíma.