SEOloger: SEO pro SEO

Sledovat Komunita 159 Všechny termíny 30

Přijďte na pravidelné povídání o SEO. Možná vám jako mě chybí diskuse nad aktuálními problémy SEO. Prakticky, s dalšími konzultanty a se sdílením konkrétních zkušeností.

Tuto situací mění pravidelný seriál SEO setkání SEOloger. Přijďte a přesvědčte se, že to umíme jinak.

SEO vs UX nejen při návrhu webu (host: Honza Kvasnička, UX designér)


Pivní steakhouse Pinta

Argentinská 783/18, 170 00 Praha 7

Praktická přednáška a workshop, na kterém si projdeme problematická místa webu, kde se mohou křížit názory nebo potřeby SEO a UX specialisty. Mezi tato místa patří například návrh navigace, filtrace, používání textů a jejich nutnost, vytváření vstupních stránek, používání duplicit, nastavení prolinkování, vytváření rozcestníků, volba popisů a slov, pořadí jednotlivých prvků na webu a mnoho dalšího. Na praktických ukázkách si projdeme pro a proti jednotlivých možností a který pohled by měl ve kterém případě vyhrát.

Projdeme si také využití analýzy klíčových pro návrh webu a jak může celkově tato analýza UX specialistovi pomoci, co by měl SEO specialista umět touto analýzou předat a na jaké otázky se poté může těšit.

Na SEOlogerovi se schází opravdu početná skupina SEO specialistů, proto se těším na různé pohledy účastníků a zajímavou diskuzi. Sebou si nemusíte brát nic, stačí, jak přijdete. Budeme se na Vás těšit.

Potvrzení hosté: 42

Karel Hanousek

+ další

Čekající ve frontě: 32

Protože kapacita srazu je již naplněna, nejsou tito lidé mezi účastníky srazu. Jsou ale ve frontě, pokud by se uvolnilo místo.

Michal Novák
Pavel Krejčí
Adele Manas
Jan Stawarczyk

+ další

Nezúčastnili se: 12

Ošklivý sup
Petr Novák
Pavel Hájek
Jakub Bouček

Správce srazu: avatar Pavel "Cody" Ungr

avatar
Pavel "Cody" Ungr: První report z akce http://www.ladyvirtual.cz/…x-tipy-rady/
avatar
Michal Novák: #4 Pavel „Cody“ Ungr: Zajímal by mne pohled SEO vs. UX na používání skrývaných textů přes záložky, accordiony, slidery a podobně. A do jaké technické hloubky chodíte ve svých doporučení. Např. doporučení skrývání textu přes CCS či JS, velikosti kódu stránky, konkrétní prvek stránky jako obrázek či CSS, velikosti obrázků v KB…
avatar
Pavel "Cody" Ungr: Pokud máte na Honzu jakékoliv dotazy SEO vs UX, pište sem :-)
avatar
Pavel "Cody" Ungr: #1 Jan Kalábek: Ano, jen ale do náhradníků:-)
avatar
Jan Kalábek: Jan Kalabek: mohu se ještě přihlásit?
--