SEOloger: SEO pro SEO

Sledovat Komunita 159 Všechny termíny 30

Přijďte na pravidelné povídání o SEO. Možná vám jako mě chybí diskuse nad aktuálními problémy SEO. Prakticky, s dalšími konzultanty a se sdílením konkrétních zkušeností.

Tuto situací mění pravidelný seriál SEO setkání SEOloger. Přijďte a přesvědčte se, že to umíme jinak.

SEOLoger: Vánoční show SEO nástrojů


H1.cz

Rozkošného 762/5

Předvánoční SEOloger bude opět speciální: sejdeme se v H1.cz a uslyšíme hned tři skvělé přednášky! Názvy a anotace budeme postupně doplňovat, ať se máte na co těšit.

Na Vánočním SEOlogeru uslyšíte:

Organic návštěvnost v multichannelu (přednáši Luboš Květ): Když se řekne multichannel marketing, většina z nás si představí měření a optimalizace nákladů brandových a výkonnových kampaní. Ale co organic, jeho vliv v konverzní cestě uživatele a následná návratnost investice do SEO? Ano i návštěvnost z přirozeného vyhledávání má své místo v multichannelu.

Mastering link building with SEMrush (hold in English): During this session, Ivan Maslennikov, Product Owner of the Backlink Audit tool in SEMrush, will guide you through the most efficient ways of discovering high-quality backlinks using various combinations of SEMrush features.

Why your websites need continuous SEO monitoring (ContentKing, hold in English): There are plenty of SEO auditing tools, but most of them completely miss the mark because they don't take into account the continuous nature of SEO. You need a tool which supports this. Meet ContentKing. ContentKing is a website optimization and monitoring suite which monitors your websites, makes recommendations and tracks changes.

Potvrzení hosté: 49

Pavel "Cody" Ungr
David Novák
Miroslav Pecka

+ další

Nezúčastnili se: 10

Karel Hanousek
Miloš Křepelka
Jakub Hladký

Správce srazu: avatar Pavel "Cody" Ungr

avatar
Michal Pešat: docela by se hodilo, pokud by lidé (pokud by je funkce srazy upozornila) provedli odhlášení dříve, než pár hodin před akcí :) takto jsem se tam sice dostal, ale jelikož jsem od té doby nebyl na mailu (přišlo to 2h před akcí) tak jsem nepřišel, což mě mrzí :)
avatar
Karel Hanousek: Mrzí mě to, uvolňuji místo.
avatar
Miloš Křepelka: Vánoční šturmování bohužel zvítězilo
avatar
Kateřina Brůnová: Také bohužel i já musím uvolnit místo. :(
avatar
Jan Nachtigal: teda fakt mě to mrzí, ale uvolním místo :-(
--