T-Mobile Hackathon

Sledovat Komunita 3

Nové technologie, nové zkušenosti, mentoři ze čtyř zemí, práce v týmu a pro ty nejlepší finanční odměna. Přijďte na T-Mobile Hackathon!

Impact Hub Praha

Drtinova 10, Praha 5

Abyste vytunili auťák, nemusíte si ušpinit ruce. Stačí, když přijdete s dobrým nápadem nebo rovnou vytvoříte aplikaci, která bude využívat technologii pro chytrá auta na platformě Mojio.

Co z toho? Je to jedinečná příležitost být u něčeho fakt velkého. Na 100 % získáte nové zkušenosti a pokud vám to fakt pálí, tak i finanční odměnu. Vyzkoušíte si práci v týmu s otevřenou platformou a pochytáte tipy od mentorů ze čtyř států.

Koho hledáme? Hlavně developery, designéry a všechny, kdo mají hlavu plnou nápadů.

Co budete potřebovat? Jen vlastní PC. A spacák, kdybyste se potřebovali na chvíli přepnout do spánkového režimu. O všechno ostatní už se postaráme.

Co zajistíme my? Dobré jídlo, dobré pití a skvělé zázemí s možností přespat. Když vás chytnou záda, dostanete masáž, a když vás chytnou nervy, můžete si vydechnout v relax zóně.

Kompletní info a REGISTRACE na webu: http://t-mobilehackathon.cz/

Oficiální registrace nutná na webu hackathonu.


Fullscreen program
19:00
Registrace
19:30
Zahájení
Zahájení hackathonu, uvítání
19:45
Keynotes
20:35
Zadání, čas na otázky
20:55
Představení mentorů
21:00
Večeře
21:30
Prezentace nápadů (týmy, které již přišly s nápadem)
3 minuty popis, 2 minuty feedback od mentorů
22:00
Brainstorming, sestavování týmů (ostatní účastníci)
23:00
Druhé kolo prezentací nápadů
23:30
Hackování

Potvrzení hosté: 11

Nezúčastnili se: 2


Správce srazu: avatar Tyna Mokrackova

avatar
Michal Vojtíšek: #10 Tomáš Kapler: Ahoj, pokud mas napad ale chybi ti tym – budes mit prilezitost jej najit v patek. Mojio platformu zname, detaily se dozvis behem patecnich prezentaci. Pripadne muzes sam nastudovat a klidne i zkusit demo/simulator. Vse najdes na https://developer.moj.io Kdyz auto nejede, odesila udalosti (napr nekdo s autem pohnul).
avatar
Tomáš Kapler: Ahoj, plánuji taky přijít, svoji roli vidím někde na pomezí marketing (dělám jej už přes 10 let pro pár světových značek) a UXák (to je spíš hobby), mám nějaké zkušenosti s programováním i REST API, minulý víkend jsem byl na accenture hackathonu a v pátek na IoT hackathonu. Mám pár nápadů na to, co by se dalo řešit, ale nevím, co už má kdo vymyšlené, aby tam nebylo zbytečně moc carsharing atp. Taky nevím, co vše lze s Mojio platformou dělat, popravdě to mi na celém tomhle hackathonu chybí, nikde tam v programu nevidím úvod do té platformy, pochybuji, že by ji tu někdo znal a sice si můžeme přečíst předtím návody, ale chybí takové ty praktické informace, jako třeba jestli auto s touhle platformou vysílá nějakým způsobem i když je odstavené (a jak a jak často a jaké údaje) atd.
avatar
Tyna Mokrackova: Pokud byste si potřebovali v sobotu odfrknout, připravili jsme pro vás na vyzkoušení virtuální realitu – vyzkoušet si budete moct HTC Vive! Těšit se na ní můžete mezi 10 a 16:00 :-)
avatar
Sveta Margetova: #7 Jarek Klimek: my by sme vás zobrali, práve aj Vašu platformu poznáme a ja mám v tíme backend (python, všetko okolo serverov, gitu, big data a CI), potom dvoch ios developerov a android vrátane dizajnu amame uz aj prave niektoré super koncepty pripravené. Tak mi napíšte.
avatar
Jarek Klimek: Hledám tým: Provozuji carsharing AJO.cz a na základě praktických zkušeností z jeho provozu mám hned několik problémů, které by platforma Mojio mohla řešit. Na místě vytvořím zadání, rád budu prezentovat, testování bude možné i na autě, které přivezu. Do hackathonového týmu hledám developera či developery.
avatar
Tyna Mokrackova: #4 Tomáš Fejfar: Tomáši, pokud nenajdete, najdeme Vám tým na místě :-))
avatar
Tyna Mokrackova: Už za 8 dní bude v prodeji T-Mobile služba Chytré auto, ke které je ke stažení zatím jediná dostupná aplikace Motion. Jaké další možnosti využití pro Chytré auto budou mít zákazníci k dispozici, je na vás :-)) https://www.t-mobile.cz/chytre-auto
avatar
Tomáš Fejfar: Hledám tým :) Dokážu pomoct s: * PHP backend * úplné základy Androidu * Git * nastavování serverů * prezentační schopnosti (prezentovat nebo pomoct někomu s prezentováním)
avatar
Tyna Mokrackova: Přihlášených už je skoro 30 developerů, designérů a kreativců, pokud ještě nejste přihlášení, vrhněte se na to na oficiálním webu hackathonu: http://t-mobilehackathon.cz/
avatar
Tyna Mokrackova: Pro ty z vás, kteří rádi zkouší něco netradičního, jsme na sobotu připravili ochutnávku hodně speciální domácí zmrzliny – mezi příchutěmi najdete třeba mátu s pepřem a chocolate chips anebo zmrzlinu s Bourbonem a cornflake cookies :-) Zmrzlinu pro nás připraví Pavel Tůma – milovník netradičních chutí, ale hlavně podnikatel a vývojář, takže krom toho, jak se dělá zmrzlina, s ním můžete pokecat i o appce, na které budete dělat!