Tkalci na webu

Sledovat Komunita 54 Všechny termíny 47

Pravidelná burza zkušeností, tipů a nápadů z prostředí vývoje webových aplikací, která povětšinou probíhá každé druhé úterý v měsíci od 18 hodin v prostorách prezidentského salónku Schlattauerovy kavárny (Gobelínky) ve Valašském Meziříčí.

Buzoly a mikrokontroléry ssebou


Schlattauerova kavárna

Husova 364/4, Valašské Meziříčí

Vinaři to dělají běžně, barmani taky. Proč bychom nemohli my, ni? Únorové tkaní přichází s unikátním mixem přednášek. Dopadne to buď extra sukcesem nebo bolavou hlavou. Jiná možnost není.

Prvním vystupujícím bude Honza Bednařík. Naposledy nám ukazoval šviháckou laserřezačku a i tentokrát přijde se zajímavou geekovinou. Povykládá nám o MicroPythonu, variantě programovacího jazyka Python, uzpůsobeného k chodu na mikrokontrolerech.

Jako druhý se představí Marek Kročák. Horal, kterého výhledy na Bystřické kotáry inspirovaly natolik, že s pomocí jazyků Python a Go naprogramoval aplikaci pro modelování krajiny. Opravdické třidéčko jako.

Pozitivní ohlasy na prosincové vyprávění Martina Malého nás inspirovaly, a proto jsme pozvali dalšího hosta – Honzu Javorka, t.č. programátora v apiary (o kterém jsme si mimochodem už taky kdysi povídali). Pokud vám v hlavě hlodá nějaký záludný API problém nebo si nedokážete představit jak se asi tak prgá v San Francisku, přijďte v úterý a zeptejte se ho. Těší se.

A my ostatní taky.


Fullscreen program
18:15
MicroPython
Honza Bednařík
Python na pidičipech.
19:00
Digitální kopce
Marek Kročák
Modelování krajiny v Pythonu a v Go.
19:45
Křeslo pro hosta
Honza Javorek
My se ptáme, Honza taky.