UX Monday

Sledovat Komunita 278 Všechny termíny 36

Každý měsíc nová pochoutka pro designerské mozečky. Jedeme nonstop od června 2013.

Workshop: Navrhování UX konceptu


H1.cz

Rozkošného 762/5, Praha

V praktickém workshopu zkusíme navrhnout koncept produktu, který v uživatelích vyvolá konkrétní zamýšlený prožitek či emoce. Popíšeme a vyzkoušíme si postup, pomocí kterého rozpoznáme konkrétní psychologické potřeby uživatelů a emoce, se kterými budeme chtít pracovat.


Přednáší: Petr Kosnar

Organizuje: Jakub Franc

Partneři: AVG, ExperienceU, H1.cz

Vstupné: 100 Kč, členové Asociace UX zdarma

Potvrzení hosté: 40

Tomáš Ludvík

+ další

Čekající ve frontě: 22

Protože kapacita srazu je již naplněna, nejsou tito lidé mezi účastníky srazu. Jsou ale ve frontě, pokud by se uvolnilo místo.

Josef Rousek
Rostislav Blaha
Nikolaj Ryfr
Adam Vrána
Pavel Trnka
Yannis Dimitriadis
Michal Landsman
Tom Kubiczek
Lukáš Třešňák

Nezúčastnili se: 15

Michal Acler
Pavel Hájek
Jakub Španihel
Jan Kubec
Jiří Zapletal

Správce srazu: avatar Asociace UX

avatar
Tomáš Ludvík: Děkuji Petrovi za velmi přínosný workshop, hned druhý den jsem ho použil pro interní workshop :-) Chtěl bych poprosit o prezentaci, případně o další materiály k metodě, díky
avatar
Dominik Michna: #6 Petr Kosnar: Ahoj, díky za odpověď. Osobně bych se přimlouval za uspořádání workshopu v rámci brněnské varianty UX Monday :)
avatar
Klara Hanykova: Ahoj, začíná workshop presne v celou? Jedu od Kolína a bohužel má vlak zpoždění.. Tak jestli má cenu chodit i o 30 min pozde či jestli to nemá někdo blíž ze bych mu uvolnila místo.. Diky
avatar
Petr Kosnar: #7 Jiří Zapletal: Ahoj, workshop bude prakticky, zamereny na spolecnou tvorbu na miste – takze na slideshare nebude moc co sdilet. Zaznam neplanuji ze stejneho duvodu – bude to o tvorbe, nikoliv o sledovani a poslechu.
avatar
Jiří Zapletal: Ahoj, díky zranění udělám radost někomu jinému :). Plánujete dělat nějaký záznam nebo alespoň dát obsah na slideshare? Každopádně se přimlouvám i za nějaký další termín.
avatar
Petr Kosnar: #5 Dominik Michna: ahoj, workshop bude trvat okolo dvou hodin, dle mnozstvi dotazu a naslednych diskuzi. Diky za napad s dvema workshopy za sebou, ale tentokrat to nechame jen jako jeden workshop od 19h. Nicmene podobny worksgop muzu udelat klidne na nejake dalsi akci, kdyz bude zajem (a treba i vylepseny na zaklade feedbacku po UX Monday, takze navstevnici toho pristiho to budou mit jeste lepsi!) :)
avatar
Dominik Michna: A jak dlouho workshop trvá? Nebylo by možné o jednu/dvě hodinky dříve udělat workshop i pro druhou skupinku čekající ve frontě? :)
avatar
Martin Kopta: Adam sliboval Periskop. Pořád to platí?
avatar
Asociace UX: Petr požádal o snížení počtu účastníků. Jde o workshop a je potřeba, aby se všichni nějak rozumně vešli ke stolům. Dle přání jsme tedy snížili počet na 40 lidí. S tím, že vůbec netušíme, co s tím srazy.info udělají :) Je možné, že některé z vás vyhodil do fronty. Omlouváme se za komplikace.
avatar
Petr Kosnar: Ahoj, omlouvam se za snizeni limitu. Kazdopadne vsechny prihlasene prosim, aby zodpovedne zvazili, zda mohou prijit, a pokud by jim do toho neco prislo, aby se co nejdriv odhlasili a udelali tim radost nekomu ve fronte. Diky! Tesim se!