Vsetínský IT sklípek

Sledovat Komunita 13 Všechny termíny 6

Zajímavá povídání o IT technologiích se sklenkou vína v ruce. Jestli tedy máte rádi víno a IT je něco, čemu jste propadli (ne z čeho jste propadli), pak nemůžete na této akci chybět.

Podnikatelský inkubátor Vsetín - Maštaliska

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

Poprvé se setkáme nad zajímavými technologickými tématy na Vsetíně v Maštaliskách. K dispozici bude drobné občerstvení s vínkem. S cimbálem nepočítáme, ale k poslechu budou hrát Martin Zachar a Petr Doležel – experti na vývoj software ze společnosti Edhouse ze Zlína.


Fullscreen program
16:30
Zahájení
16:45
Game development technologies, XNA framework
Martin Zachar (Edhouse)
Na úvod se podíváme na problematiku počítačové grafiky a grafických aplikací. Podrobněji si projdeme možnosti XNA frameworku a základy jeho používání při programování 2D i 3D počítačových her.
17:30
Přestávka
17:45
Micro Framework .Net
Petr Doležel (Edhouse)
V první části přednášky se ve zkratce seznámíme s mikropočítači a jejich programováním. V další části bude představen vývojový nástroj .NET Micro Framework a na závěr se podíváme na praktické ukázky programování mikropočítačů za použití tohoto nástroje.
18:45
Zakončení
avatar
Jindřich Babica: Děkuji všem za účast na prvním IT sklípku. Přednášejícím děkuji za poutavý výklad, mým kolegům za přípravu a posluchačům za báječnou atmosféru.
avatar
Jindřich Babica: #1 Zdenek Rejda: Prijd i pozdeji. Nejake misto se najde a vino snad taky jeste bude.
avatar
Zdenek Rejda: :-/ Tak to je škoda, že to nestihnu. Ale večer bych se za váma někde stavil na chvilku posedět.
--