Vsetínský IT sklípek

Sledovat Komunita 13 Všechny termíny 6

Zajímavá povídání o IT technologiích se sklenkou vína v ruce. Jestli tedy máte rádi víno a IT je něco, čemu jste propadli (ne z čeho jste propadli), pak nemůžete na této akci chybět.

Podnikatelský inkubátor Vsetín - Maštaliska

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

Víno, IT a zpěv. Zpívat nemusíme, ale probrat u vína vážná i méně vážná témata z života programátorů bychom mohli. Kdyby však přeci jen někdo měl nutkání s nějakou písní vystoupit, bude mít možnost o přestávkách mezi jednotlivými vystoupeními našich tří přednášejících. Na toto setkání Vás co nejsrdečněji zve Edhouse. Drobné občerstvení zajištěno.


Fullscreen program
17:00
Zahájení
17:15
Správa paměti v .NET frameworku
Martin Mikušek (Edhouse)
Na začátku si bleskově projdeme jak se řeší paměť v jiných programovacích jazycích, abychom se následně dostali k jádru přednášky a to správě paměti v .NET frameworku. Ukážeme si jak to vlastně onen garbage collector za nás dělá a za jakou cenu.
18:00
Přestávka
18:15
UI Automation - jak neprošoupat klávesy
Michael Bednařík (Edhouse)
Potřebujete intenzivně a pravidelně testovat uživatelské rozhraní vaší aplikace a nechcete při tom plýtvat drahocenným časem vašich lidí? Zkuste použít UI Automation. Testeři vám budou vděční.
19:00
Přestávka
19:15
Modularní architektura s pomocí Prism 5.0 pro WPF
Jan Bujok (MEZ Pohony)
Postup při vytváření modulární aplikace pomocí Prism frameworku od bootstrapperu přes shell a regiony až k modulům a navigaci mezi moduly.
20:00
Zakončení
avatar
Jindřich Babica: Děkuji všem za příjemný večer obzvláště pak přednášejícím, že si připravili poutavý výklad. Věřím, že jste si mnozí odnesli nové informace a doufám, že se uvidíme příště.
avatar
Jindřich Babica: Jak jste si někteří možná všimli, došlo ke změně programu přednášek. Ze služebních důvodů musel Martin Pernica odříci svou účast na sklípku a nahradil jej Michael Bednařík s tématem o UI Automation.
--