Vsetínský IT sklípek

Sledovat Komunita 13 Všechny termíny 6

Zajímavá povídání o IT technologiích se sklenkou vína v ruce. Jestli tedy máte rádi víno a IT je něco, čemu jste propadli (ne z čeho jste propadli), pak nemůžete na této akci chybět.

Podnikatelský inkubátor Vsetín - Maštaliska

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

Umístění IT sklípku jinam než do sklípku se minule osvědčilo. Účast byla hojná a původní prostory by takovou účast jednoznačně nezvládly. V tomto směru tedy navážeme na minulý termín a sejdeme se opět ve druhém patře Maštalisek ve školící místnosti.

Tentokráte se ale pouštíme na velmi tenký led. Proč? Vyzýváme na souboj jinou akci. V ten samý den má koncert ve Valašském Meziříčí Ewa Farna. Tak co, kam přijdete? Čím vás mohu nalákat právě k nám? Není toho málo.

Radek bude olupovat cibuli pěkně po vrstvách – pobečíme jak u Titaniku. Martin nás zamotá do sítí umělých neuronů. No a já si připravím povídání o tom, jak jsme vymalovali na bílo naše testy jůáje.

Pořád tápete, kam jít? Přidám tedy ještě inspirativní atmosféru u sklenky vína a k tomu drobné občerstvení. Na akci vás co nejsrdečněji zve Edhouse.


Fullscreen program
17:00
Zahájení
17:15
Onion architektura - jak rozdělit aplikaci na jednotlivé vrstvy
Redek Hajda (Magion)
Podíváme se na onion architekturu, na možnosti použití a výhody, které může přinést.Poté se formou volné diskuze pobavíme o tom, jakou architekturu využíváte ve svých projektech.
18:00
Přestávka
18:15
Co je Deep Learning aneb průlom ve strojovém učení
Martin Goláň
Ve svoji přednášce představím jednotlivé kategorie a architektury neuronových sítí a ukáži na příkladech, jakých průlomových výsledků lze pomocí deep learningu dosáhnout. Zamyslíme se nad budoucností AI a jak docílit, aby pro lidstvo byla bezpečná a prospěšná.
19:30
Přestávka
19:45
Automatické testy jůáje
Jindřich Babica (Edhouse)
Přiblížím vám, kam jsme dospěli při zkoumání a implementaci automatických testů uživatelského rozhraní za použití frameworku TestStack.White.
20:30
Zakončení

Potvrzení hosté: 16

Jaromír Fojtů
Petr Žlebek

Nezúčastnili se: 1

Miroslav Bělíček

Správce srazu: avatar Jindřich Babica

avatar
Martin Goláň: Prezentace, snad půjde otevřít: https://docs.google.com/…5fAHOoA/edit?…
--