Srpnové IT pivo

Sledovat Komunita 28 Všechny termíny 8

Zajímáte se o vývoj software či technické novinky? Přijďte si poslechnout zajímavé přednášky a popovídat s dalšími podobně zaměřenými lidmi na IT pivo. Neformální večer s přednáškami, které rozproudí případnou diskuzi. Máte chuť zajít na pivko a pokecat o IT? Jste na této akci vítání! Máte chuť i přednášet? Budeme se těšit!

Zlínské IT pivo


Sportarena U Jeleňa

Tř. 2. května 1036, Zlín

Na druhém letošním IT pivku zabředneme do zajímavého vývoje software pro elektronové mikroskopy a podíváme se na zoubek interaktivním virtuálním (a jiným) realitám. Časový harmonogram je pouze orientační, přednášky mohou být kratší či delší, i podle případné diskuze.


Fullscreen program
18:00
Nepište jen kód, uvádějte věci do pohybu
Jirka Baroš (Edhouse)
Zkušenosti z programování software pro řízení elektronových mikroskopů, spolupráce s fyziky a elektroniky. Proč je důležité vědět, k čemu a jak se to, co programujeme, vlastně používá.
18:45
Přestávka
19:00
New Realities
Michal Vrška (CN Group)
Jsme svědky vzestupu nového druhu interaktivních technologií - Virtual, Augmented a Mixed Reality. Dozvíte se, čím se liší, jaké technologie je pohání a jaké je jejich místo na trhu. (k praktickemu vyzkoušení budou Microsoft HoloLens)
20:00
Pivo
Volná diskuze a posezení u pivka
22:00
Zakončení
Salonek je do 22h, ale zbytek restaurace jede dál, takže pro případné další posezení se stačí jen přesunout k jiným stolům :-)

Potvrzení hosté: 6

Martin Hubáček

Správci srazu: avatar avatar

avatar
Pavel Outěřický: Zaciname v 18:00 ! Omlouvám se za možné zmatení – V programu je správný čas, ale bohužel u celkové události jsem měl omylem 18:30.
--