Srpnové IT pivo

Sledovat Komunita 29 Všechny termíny 8

Zajímáte se o vývoj software či technické novinky? Přijďte si poslechnout zajímavé přednášky a popovídat s dalšími podobně zaměřenými lidmi na IT pivo. Neformální večer s přednáškami, které rozproudí případnou diskuzi. Máte chuť zajít na pivko a pokecat o IT? Jste na této akci vítání! Máte chuť i přednášet? Budeme se těšit!

Srpnové IT pivo


sport arena u jelena

Tř. 2. května 1036 76001 Zlín

Dovolené povětšinou za námi… na co se teď těšit? Na IT pivko :-) Přijďte opět neformálně pokecat o IT tematice a poslechnout si zajímavou přednášku. Po úspěšném večeru o domácím bastlení, který byl před nějakou dobou, tady máme další kolo s Martinem Hubáčkem

Téma: BigClown – IoT stavebnice nejen pro domácí automatizaci

BigClown je open-source modulární IoT stavebnice pro začínající i pokročilé zájemce o elektroniku a moderní technologie. Přijď se dozvědět něco o nové bezdrátové IoT síti Sigfox, nástrojích Node-RED, MQTT protokolu, službách Heroku a Twilio.


Fullscreen program
18:00
Zahájení
Pohodlně se usadíme a objednáme si pití a jídlo
18:15
BigClown ? IoT stavebnice nejen pro domácí automatizaci
Martin Hubáček
BigClown je open-source modulární IoT stavebnice pro začínající i pokročilé zájemce o elektroniku a moderní technologie. Přijď se dozvědět něco o nové bezdrátové IoT síti Sigfox, nástrojích Node-RED, MQTT protokolu, službách Heroku a Twilio.
19:15
Přestávka
wc, cigárko, ... či si objednají jídlo ti, co přisli pozdě nebo dostali chuť na to, co si dal někdo jiný ;-)
19:30
Pokračování přednášky a diskuze
22:00
Zakončení
Nejpozdější termín zakončení + případný přesun do druhé části hospůdky. Salonek zavírá.

Potvrzení hosté: 2

Martin Hubáček

Správci srazu: avatar avatar